Ettevõttest

Aurini Kliimaseadmed OÜ näol on tegemist Eesti kapitalil põhineva ettevõttega, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on kütte- ja jahutuseseadmete müük, paigaldus ja hooldus.

Peame kõige olulisemaks oma klientide rahulolu ning teostatud tööde kvaliteeti. Pakume oma klientidele enne igat ostu tasuta konsultatsiooni, selgitamaks välja missugune küttelahendust sobib just antud oludesse kõige paremini. Parima kvaliteedi tagamiseks müüme ning paigaldame seadmeid, mis on oma töökindlusega võitnud nii klientide kui ka meie usalduse. Oleme mitmete juhtivate tootjate ametlik edasimüüja Eestis: n. Daikin, Nordcel, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Toshiba, Atlantic ja Midea.

Meie töid teostavad vastavat riikliku kutsekvalifikatsiooni omavad töötajad. Aurini Kliimaseadmed OÜ-le on väljastatud Keskkonnaameti poolt tegevuseks vajalik fluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate seadmete ja süsteemide käitlemisluba, millega saab tutvuda SIIN.

Võite kindlad olla, et Teie vajadusi arvestades aitavad meie spetsialistid valida ning paigaldada soojuspumba, mis sobib just Teie oludesse kõige paremini. Tuginedes kogemusele, oskame Teile pakkuda parima küttelahenduse, mis oma samaaegselt tõhus ning energiasäästlik.

  • Mitsubishi Electric soojuspump paigaldatud seinale
  • attractive young woman sitting on sofa and pointing at air conditioner with remote control

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist soojuspumpadele!