Tootekategooriad

Hinnavahemik

Köetav pind kuni

Energiaklass

Õhksoojuspumbad

Õhksoojuspumbad on suurepärane lisakütevõimalus, kui teil on juba olemas ahiküte, gaasiküte või elektriküte. Parimate mudelite energiasääst võib olla kuni viiekordne ning lisaks kütmisele on võimalik neid kasutada ka jahutamiseks kuumal suveperioodil. Valikus mitmed omaklassi parimad õhksoojuspumbad:  Mitsubishi Electric, Fujitsu.

Active Filters

Parimad õhksoojuspumbad

Õhksoojuspumba kasutamisega on võimalik kuni 78% energiakulusid kokku hoida ning seadet saab mugavalt juhtida oma nutiseadmelt. Kaasaegsetel õhksoojuspumpadel on sisseehitatud plasmafilter, mis eemaldab õhkust viirused, bakterid, hallituse, allergeenid või muud soovimatud osakesed.

Õhksoojuspumbad sobivad eelkõige lisakütteks, kuid on olemas ka väga kvaliteetsed mudelid, mis sobivad ka põhikütteks ning on toodetud spetsiaalselt Skandinaavia kliima jaoks. Nende mudelite puhul on põhiline eelis see, et need kütavad piisavalt ka väga madalate välistemperatuuride korral ning neid on edukalt testitud isegi -35 kraadise välistemperatuuri korral. Õhksoojuspumpasid on mitut erinevat liiki, näiteks ühe siseosaga split tüüpi mudelid ja mitme siseosaga multi mudelid. Olenevalt objekti keerukusest ja omapärast saab valida lahenduse, mis sobib just teile kõige paremini. Meie meeskond nõustab teid õhksoojuspumba valikul ning anname iga õhksoojuspumbaga kaasa omapoolse garantii nii seadmele kui ka paigaldusteenusele.

 

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist soojuspumpadele!