Kliendid meist

Andrei Dubonossov

Andrei Dubonossov

"Olen teenindusega väga rahul!

Te esitasite kohe kogu vajaliku teabe ja hinnad. Paigaldusgraafik ei olnud liiga pikk. Paigaldaja oli super. Ta aitas leida paigalduseks väga hea koha. Tegi oma tööd väga professionaalselt ja täpselt. Üldiselt oleme väga rahul ja kindlasti soovitame teie ettevõtet oma sõpradele ja perele."

nophoto-man

Mairo Romandi

"Operatiivne reageerimine,

kvaliteetne töö ja professionaalne suhtumine. Soovitame!"

klient-kaarel-talvoja

Kaarel Talvoja

"Aurinilt oma päringule ülipõhjaliku vastuse saamisel

ei tulnud mõttessegi konkurentidelt pakkumist küsida. Ning mul ei tulnud pettuda – töö teostati professionaalsemalt, kui oleksin eales oodanud."

Hendrik Loomus

Hendrik Loomus

"Jäin väga rahule

Aurini Kliimaseadmed OÜ poolt paigaldatud maasoojuspumbaga ja osutatud teenusega. Kokkulepetest peeti kinni ja kõik töö teostati kvaliteetselt ning õigeaegselt. Pärast paigaldust teostati ka põhjalik koolitus, kus sain vastuse oma tekkinud küsimustel. Aitäh ja edu teie tegemistes!"

nophoto-woman

Jelena Panyushkina

"Oli kõik suurepärane,

hästi tehtud töö. Aitäh!

Peep Vahermets

Peep Vahermets

"Minu näol on nüüd tegemist väga rahuloleva kliendiga.

Paigaldus teostati professionaalselt ja lisaboonusena oli paigaldaja ka väga sümpaatne. Õhksoojuspumba vahetus toimus väga korrektselt. Avaldan veelkord tänu!"

nophoto-man

Janek Aasmaa

"Jäin väga rahule kogu teenusega,

oli näha, et paigaldaja oli kvalifitseeritud, töö jäi väga kvaliteetne, suured tänud teile. Soovitan teid kindlasti ka teistele edasi."

nophoto-man

Rain Ots

Arana Projekt

"Olen väga rahul seadmega mis teilt tellisin

ja paigaldusega, mida teostas Andrus! Väga lahe ja muhe sell 😊 Müügiprotsess oli kiire, viisakas ja väga kliendisõbralik! Aitäh teile!"

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist soojuspumpadele!