Õhk-vesi soojuspumba ja radiaatorite paigaldus Pirital

Põhiandmed:

Tellija: Jüri Uibokand

Valmimisaeg: oktoober 2021.a

Kliendile õhk-vesi soojuspumba ALPHA INNOTEC L8 Split + HT12 paigaldamine koos radiaatorite paigaldamisega oli keerukas ülesanne, kuna kogu elamu oli juba sisustatud ning seega tuli hoolikalt planeerida, kuidas kõik komponendid ja torustik mahuksid olemasoleva sisustusega kokku. Lisaks tuli arvestada ka elamu eripäradega ning tagada, et küttesüsteem töötaks tõhusalt ja energiasäästlikult.

Enne tööde algust teostati põhjalik ülevaatus, et selgitada välja parim võimalik lahendus vastavalt klientide vajadustele ja soovidele. Kogu protsessi ajal töötati kooskõlastatult nii klienti kui ka paigaldajate ja tehnilise personaliga, et tagada kõikide aspektide sujuv ja tõhus teostamine.

Pärast paigaldamist hakkas uus õhk-vesi soojuspumba süsteem kohe silma paistma oma tõhususe ja energiasäästlikkusega. Küttearved vähenesid märgatavalt ning klient olid rahul nii süsteemi töökindluse kui ka väljanägemisega.

Kliendi kommentaar:

"Kõik oli super! Kiirus, kvaliteet ja suhtlemine.

Olen erinevate ehitusprojektidega palju kokku puutunud, aga nii perfektset tööd pole varem kohanud! Paigaldusjuht on tõeliselt kuldsete kätega ja oskab välja pakkuda parimad lahendused töö teostamiseks. Kartsin päris kõvasti enne, kui tellisin, et meil ju kõik elamine valmis ja korras, mööblit igal pool palju ja ei kujutanud hästi ette, et kuidas need torud ikka jooksma hakkavad, et kena pärast välja näeks, aga välja tuli superkena. Suurimad tänud ! Ja suhelda oli teiega lausa nauding!"

nophoto-man

Jüri Uibokand

Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist soojuspumpadele!