Mitsubishi Electric MSZ-RW50VG-SC/MUZ-RW50VGHZ-SC 6,0 kW

 • Köetav pind kuni 175 m²
 • Energiaklass kütmisel A++
 • Energiaklass jahutamisel A++
 • Aasta keskmine soojustegur SCOP 4,6
 • Tõhus kuni välistemperatuurini -35°C
 • Väga madal müratase – siseosa miinimum 25 dB (A)
 • Integreeritud WiFi moodul
 • Filtrisüsteem Plasma Quad
 • Inimese tuvastamise andur 3D I-see

Näita rohkem andmeid

Vali võimsus:

Hind kokku:

2550

Kuumakse al. 82.84 / 60 kuud

Vali lisad:

Küsi projektipõhist pakkumist või lisainfot

  Küte

  Küttevõimsus nom. (min-max)6,0 (1,8-8,7) kW
  SCOP4,6
  Energiaklass kütmiselA++
  Tõhus kuni välistemperatuurini-35°C
  Köetav pind kuni175 m2
  Küttevõimsus -15 °C juures7,0 kW
  Küttevõimsus -25 °C juures6,0 kW

  Jahutus

  Jahutusvõimsus nom. (min-max)5,0 (1,4-5,8) kW
  Energiaklass jahutuselA++
  SEER7,6
  Soovitatav ruumi suurus jahutamiselkuni 85 m²

  Mõõdud

  Mõõtmed siseosa (L x K (töötades) x S)998 x 305 (+45) x 247 mm
  Mõõtmed välisosa (L x K x S)840 x 880 x 330 mm
  Müratase siseosa25-46 dB(A)
  Müratase välisosa kütmisel54 dB(A)
  Kaal siseosa14,5 kg
  Kaal välisosa54 kg

  Lisainfo

  Integreeritud Wifi moodulJah
  Töövool (max)14,8 A
  Garantii2 aastat (kompressorile 5 aastat)

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Mitsubishi Electric MSZ-RW50VG-SC/MUZ-RW50VGHZ-SC 6,0 kW”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  SUUR KÜTTEVÕIMSUS, VÄIKSED ELEKTRIARVED

  MSZ-RW õhksoojuspump on väga energiatõhus tänu Mitsubishi Electricu innovaatilisele Hyper Heating tehnoloogiale, mis tagab ühtlase ja muutumatu küttevõimsuse välistemperatuurini -25°C. Lisaks on see efektiivne ka kõige külmemate ilmastikuolude korral, kuna suudab kütta isegi temperatuuridel kuni -35°C. Investeerides õhksoojuspumpa MSZ-RW muudad kodu soojaks ja samal ajal vähendad küttekulusid. Tänu suurele võimsusele suudab MSZ-RW kütta ka suuri pindu.

  • MSZ-RW elutoas

  Puhtam toaõhk Plasma Quad filtriga

  MSZ-RW soojuspump tagab puhtama õhu tänu Plasma Quad Plus filtrile. See esmaklassiline ja tõhus filtrisüsteem parandab siseruumide õhukvaliteeti, kuna eemaldab hallituseosed, allergeenid, bakterid, tolmuosakesed, viirused ja õhusaaste kahjulikud osakesed. Lisaks sellele on Plasma Quad Plus terviklik õhupuhastusseade, mis töötab koos MSZ-RW lõhnaeemaldusfiltriga ning loob parema sisekeskkonna kogu perele.

  Mugavusfunktsioonid tagavad hea sisekliima

  MSZ-RW soojuspump pakub mitmeid funktsioone, mis muudavad sisekliima kergesti hallatavaks. Seadmel on eelseadistatud mugavusrežiimid, mis võimaldavad teil kiiresti ja lihtsalt valida sobiva seadistuse. Dual Barrier Coating pinnaviimistlus hülgab mustuse, tagades seadme vastupidavuse ja õhu puhtuse. Lisaks on seadmel WiFi moodul ja I-see andur, mis tuvastab teie asukoha ja suunab õhuvoolu sinna, kus seda kõige rohkem vaja on.

  Kvaliteetne õhksoojuspump on investeering

  Mitsubishi Electric paneb suurt rõhku täpsusele ja kvaliteedile, mis on nende äritegevuse tuum. Kõik nende tooted valmivad Mitsubishi Electricu tehastes, mistõttu neil on täielik kontroll iga detaili üle. Kui soovite investeerida kvaliteetsesse õhksoojuspumpa, siis MSZ-RW on kindel valik. See on valmistatud usaldusväärse kvaliteediga, erinevalt hübriididest, mis koosnevad erinevate allhankijate osadest. See investeering tasub end kindlasti ära, kuna Mitsubishi Electricu toodetele esitatakse vähe kaebusi ja need kestavad pikka aega.

  Kaminarežiim

  Kui te kasutate MSZ-RW soojuspumpa küttefunktsioonis ning soovitud temperatuur on saavutatud, lülitub automaatselt sisse ventilaatorirežiim, mis tagab soojuse ühtlasema ja tõhusama jaotumise ruumis. See on eriti sobilik nendele kodudele, kus on kamin või puuküttega ahi.

  LOODUD PÕHJAMAA KLIIMALE

  Põhjamaa elanikud on läbi aegade harjunud elama pikas, pimedas ja külmades talvedes, mis on kujundanud neid loovateks, vastupidavateks ja tugevateks inimesteks. See ainulaadne jõud, mis iseloomustab põhjamaalasi, on olnud inspiratsiooniks Mitsubishi Electricule uue õhksoojuspumba MSZ-RW loomisel.

  Paljud Eesti turul olevad soojuspumbad pole mõeldud vastu pidama Põhjamaade rasketes ilmastikuoludes. Seetõttu oleme loonud spetsiaalse Made for Scandinavia märgistuse, mis tagab, et meie tooted on spetsiaalselt välja töötatud ja testitud vastu pidama karmidele kliimatingimustele, mis valitsevad Põhjamaades.

  Tere tulemast Mitsubishi Electricu lipulaeva MSZ-RW maailma, kus subarktiline vastupidavus on võimaldanud seadmel töötada isegi -35°C välistemperatuuril.

  • MSZ-RW puhas õhk
  plasma-quad-plus

  Tagab puhta õhu

  Filtrisüsteem kasutab elektrostaatilist laengut, et lahustada kinni jäänud osakesed filtris. See elektrostaatiline laeng on sarnane kardinaga, mis takistab kuni 99% ebatervislikest osakestest õhku sattumast, näiteks hallitused ja allergeenid. Lisaks sellele puhastab see ka õhku tolmust.

  lohnaeemaldusfilter

  Lõhnaeemaldusfilter

  MSZ-RW on varustatud lõhnaeemaldusfiltriga, mis suudab hävitada ebameeldivaid lõhnu nagu hallitus või tubakasuits. Filtri tööpõhimõte seisneb selles, et see lõhustab lõhnaosakesi ning eemaldab need õhust. Tänu sellele funktsioonile võib lõhnaeemaldusfilter poole tunni jooksul vähendada ebameeldivaid lõhnu kuni 90% võrra.

  KÕRGE TÖÖVÕIME

  Vastupidavaks loodud mudel

  Kui õhksoojuspump kasutada mitu aastat järjest, siis soojusvahetisse, ventilaatorisse ja seadme sisemusse kogunev tolm ja mustus võivad vähendada selle tõhusust ja lühendada kasutusiga. Seetõttu on Mitsubishi Electricu lipulaeva MSZ-RW puhul kasutatud spetsiaalset Dual Barrier Coatingut, mis tagab mustust ja rasva tõrjuva katte kõigile seadme sisemistele osadele, mis puutuvad kokku siseõhuga.

  Tänu sellele uuenduslikule tehnoloogiale on MSZ-RW-d lihtsam puhastada ja seadme kasutusiga pikeneb oluliselt. Mustuse kogunemine on vähendatud, mis tähendab, et seadme töövõime jääb pikemaks ajaks kõrgeks.

  • Mitsubishi Electric soojusvaheti

  Sisseehitatud WiFi moodul

  MSZ-RW soojuspumba sisemoodul on varustatud WiFi funktsiooniga, mis võimaldab kasutajatel juhtida seadet kaugjuhtimise teel Mitsubishi Electricu MELCloud rakenduse kaudu. Tänu sellele innovaatilisele tehnoloogiale saab kasutaja oma soojuspumpa juhtida igast asukohast, olgu see siis kodu diivanil istudes või hoopis reisil olles.

  3D i-see andur

  MSZ-RW soojuspumba infrapunaandur võimaldab mõõta ümbritseva keskkonna temperatuuri ning tuvastada kasutaja asukoha ruumis. Tänu sellele tehnoloogiale saab õhuvoolu suunata sinna, kus seda kõige rohkem vaja on, ning valida otsese või kaudse õhuvoolu vastavalt kasutaja soovile.

  • sisseehitatud-wifi

  TÖÖREŽIIMI VALIK – KIIRVALIK LIHTSAKS KASUTAMISEKS

  MSZ-RW soojuspumba kiirvalik võimaldab mugavalt reguleerida sisekliimat ühe nupuvajutusega.

  WIDE ROOM režiim – võimaldab õhuvoolu reguleerida vastavalt suurtele ruumidele.

  ECO režiim – muudab seadme eriti energiatõhusaks ning vähendab elektritarbimist energiasäästliku töö abil.

  QUIET režiim – vähendab mürataset ja tagab rahulikuma sisekeskkonna.

  • wide-room-reziim

  Võtke meiega ühendust või küsige personaalset pakkumist soojuspumpadele!